farby do włosów

Wymagający klienci mają szereg oczekiwań co do jakości produktów. Wysoka cena kosmetyków musi być adekwatna do składu całej gamy. Jakie możliwości daje nam gama pielęgnacyjna od Kemon? Czy rzeczywiście jest ona skuteczna, a skład bezpieczny? Tego dowiesz się, czytając nasz artykuł.

Jakie oczekiwania spełnia marka Kemon?

Sama marka oraz nowoczesne farby Kemon spełniają szereg ważnych funkcji. Na pierwszy rzut oka możemy zaobserwować prostotę składu oraz opakowania. Nic więc dziwnego, że klientki coraz częściej sięgają po produkty tej marki. Patrząc na produkt, mamy wrażenie, że spotkaliśmy kosmetyki pełne składników odżywczych oraz nawilżających. I tak właśnie jest. Marka oferuje swoim klientkom farby Kemon o działaniu pielęgnacyjnym. Cechą charakterystyczną jest prostota nakładania. 3 minuty w zupełności wystarczą, aby móc cieszyć się pięknym kolorem.

Jakie farby do włosów posiada marka?

Pośród gamy preparatów do pielęgnacji włosów możemy na chwilę obecną wyróżnić aż 21 odcieni. Marka ta stale się rozwija, więc w ofercie mogą pojawić się dodatkowe kolory. Klientki mogą zdecydować się na farby Kemon w kolorach klasycznych. Ten rodzaj odcieni pozwala na dopasowanie koloru do naturalnego koloru włosów. Nic więc dziwnego, że podana gama odcieni cieszy się dużą popularnością. Nieco bardziej odważne kobiety mogą z powodzeniem korzystać z farby Kemon o wystrzałowej kolorystyce. Z niestandardowych odcieni do wyboru są takie barwy jak kolor fioletu oraz czerwieni. Panie, które wiernie trzymają się natury, mogą wybrać kolor czekolady, kasztana albo czerni. Z nieco jaśniejszej wersji można wybrać farby marki Kemon w kolorze karmelu, beżu albo orzecha laskowego. Na delikatne refleksy oraz pasma możemy zdecydować się na delikatne szaleństwo, stosując kolory srebra, miodu oraz miedzi.

A co z dodatkową pielęgnacją?

Farby to oczywiście nie wszystko, aby jeszcze bardziej wzmocnić efekt koloryzacji, warto zdecydować się na inne produkty marki. Standardowo do farbowania możemy wprowadzić szampony. Dzięki nim możemy zadbać nie tylko o skórę głowy, ale też o kolor. Dla lepszego efektu do farbowania od Kemon możemy stosować specjalistyczne odżywki. W zależności od problemów oraz efektu, jaki chcemy uzyskać, możemy wybrać odżywki przeciwko wypadaniu, preparaty nawilżające albo odżywcze. Odżywki można dobierać do rodzaju naszych włosów. Często do koloryzujących farb Kemon stosuje się preparaty w formie sprayu. To szybka forma na odbudowanie oraz ochronę zniszczonych pasm przez stosowanie prostownicy albo suszarki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here