oczyszczanie wodorowe

Salony kosmetyczne mają w swojej ofercie szeroki wachlarz usług pielęgnacyjnych. W ostatnim czasie coraz większą popularnością cieszy się oczyszczanie wodorowe. To bowiem zabieg, którego największym atutem są doskonałe rezultaty. Na czym polega? Dla kogo jest przeznaczony?

Na czym polega? Jakie przynosi efekty?

Pod tajemniczo brzmiącą nazwą kryje się zabieg, którego istota działania polega na wprowadzeniu w głąb skóry mikroskopijnych wielkości cząsteczek aktywnego wodoru, których zadaniem jest dokładne oczyszczenie skóry. Wodór aplikowany jest pod ciśnieniem i dzięki niewielkiej masy trafia do głębokich warstw skóry, skutkując pozytywnymi efektami przynoszącymi młodszy wygląd cery. Oczyszczenie wodorowe minimalizuje ilość wolnych rodników, odpowiedzialnych za starzenie się skóry, a także odżywia i nawilża skórę, dzięki czemu jest lepiej napięta, jędrna i pełna młodzieńczego blasku!

Dla kogo przeznaczony?

Jak zostało to już wcześniej wspomniane, oczyszczanie wodorowe cieszy się rosnącym zainteresowaniem. Co ważne, nie tylko wśród kobiet, ale również mężczyzn – i to w każdym wieku! Zabieg bowiem nie dyskwalifikuje żadnej z płci, albowiem w obu przypadkach pozwala cieszyć się młodym wyglądem skóry. Ze względu na dogłębne oczyszczenie i odświeżenie cery, w sposób szczególny dedykowany jest osobom, które borykają się z zanieczyszczeniami. Polecany również w przypadku cery suchej, odwodnionej, zmęczonej i pozbawionej blasku. Także osoby mające skórę naczyniową i trądzikową mogą skorzystać z dobrodziejstw, jakie oferuje oczyszczanie wodorowe. Zabieg bowiem wspomaga gojenie się ran, reguluje ilość wydzielania sebum, a także łagodzi stany zapalne i zmiany trądzikowe.

Czy zabieg jest bolesny?

Bolesność przeprowadzania zabiegów w salonach kosmetycznych budzi najwięcej wątpliwości wśród potencjalnych klientów. W przypadku oczyszczania wodorowego jest podobnie. Czy powoduje ból lub dyskomfort? Jak się okazuje – nie. Zabieg jest całkowicie bezbolesny i bezpieczny. Po jego wykonaniu można natychmiast wrócić do swoich codziennych czynności, albowiem nie wymaga rekonwalescencji.

Przeciwwskazania do zabiegu

Choć oczyszczanie wodorowe jest bezpieczne i nieinwazyjne, to jednak niesie za sobą pewne przeciwwskazania do wykonania. Nie zaleca się bowiem przeprowadzenia zabiegu u pacjentów z chorobą nowotworową, cukrzycą czy zdiagnozowanymi alergiami. Także epilepsja, opryszczka, różnego rodzaju infekcje, a także nadwrażliwość na działanie prądu stanowi przeszkodę dla oczyszczania skóry. Zabieg niemożliwy jest do wykonania również u kobiet w ciąży i karmiących piersią.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here