makijaż

Wykonywanie makijażu permanentnego to zabieg wymagający niezwykłej precyzji. Jego efekty utrzymują się przez bardzo długi czas, dlatego nie mamy możliwości natychmiastowej jego korekcji. Oznacza to, że linergista musi przeprowadzić pigmentację w ten sposób, aby była trwała i stabilna bez nienaturalnych akcentów. Niezbędny do tego będzie profesjonalny sprzęt i najwyższej jakości barwniki. Hanami Pigments to miejsce, w którym znajdziesz produkty wyróżniające się swoimi właściwościami i doceniane przez wiele salonów kosmetycznych prowadzących usługi z zakresu makijażu permanentnego. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Profesjonalne urządzenie do makijażu permanentnego – sprzęt najwyższej klasy

Specjalistyczne i nowoczesne maszyny do makijażu permanentnego z serii Hanami to urządzenia oferujące najnowocześniejsze rozwiązania oparte na innowacyjnych technologiach. Pojemny akumulator pozwala na pracę bez konieczności podłączenia do sieci elektrycznej po wcześniejszym naładowaniu.

Urządzenie do makijażu permanentnego Hanami TIFI II generation jest bardzo ciche, precyzyjne i bezpieczne. Posiada rozbudowane funkcje pozwalające na wykonywanie pigmentacji kreski na powiece, ust, brwi oraz zabiegów small tatoo. Maszyna ta wykonana została z wysokiej jakości tworzyw oraz niezawodnych podzespołów. Możliwość ręcznego ustawienia trybu prędkości pracy igły zapewnia maksymalną precyzję i możliwość dostosowania jej pod specyfikę zabiegu i preferencje linergisty.

Barwniki do maszynowej pigmentacji brwi – poznaj produkty Hanami

Linia barwników PMU & Hair Stroke to pigmenty przeznaczone do zabiegów brwi wykonywanych maszynowo. Jeżeli szukasz sposobu na piękny makijaż permanentny o trwałym efekcie i bez nienaturalnych przerysowań, sięgnij po nasze produkty o innowacyjnym składzie. Powstające w najlepszych laboratoriach receptury zapewniają mocniejszą pigmentację i pozwalają tworzyć zachwycające kompozycje kolorystyczne. Szeroki wybór barw pozwoli Ci dobrać odpowiedni pigment do koloru włosów klientki i jej preferencji. Oferowane przez nas barwniki równie dobrze sprawdzą się w przypadku metod włoskowych, pudrowych, ombre czy pikselowych. Pełną ofertę barwników do brwi znajdziesz na stronie https://hanamipigments.eu/pigmenty-do-brwi-maszyna.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą dostępną na naszej stronie internetowej, gdzie znajdziesz pigmenty do brwi, pigmenty do skóry makijażu permanentnego głowy, powiek, ust, do microbladingu, a także akcesoria i kartridże do makijażu permanentnego. W razie pytań zapraszamy do kontaktu – Hanami Pigments.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here