Epilacja laserowa – jaki laser wybrać?

0
2897

Epilacja laserowa uznawana jest za jedną z najbezpieczniejszych a zarazem najskuteczniejszych metod trwałego usuwania zbędnego owłosienia. Gładka skóra przez cały rok? Właśnie na taki efekt mogą liczyć osoby, które zdecydują się na tę metodę depilacji. Komfort i jakość zabiegów zależy od cech wykorzystywanego do tego celu urządzenia. Zatem jaki laser sprawdzi się najlepiej?

Czym jest epilacja laserowa?

Epilacja laserowa jak sama nazwa wskazuje jest metodą depilacji ciała opierającą się na działaniu urządzenia wytwarzającego wiązki laserowe.
Wiązki laserowe przedostając się w głąb skóry, wnikają do mieszków włosowych czego efektem jest ich „uśpienie” na długi okres czasu. Niezwykle istotna jest tutaj moc lasera, która powinna być na tyle mocna by zadziałała na mieszki włosowe, ale jednocześnie nie uszkodziła powierzchni skóry. Najlepiej sprawdzają się urządzenia emitujące fale długości 810 nm oraz 950 nm. Regularnie wykonywana epilacja w serii 8-10 zabiegów skutkuje pozbyciem się uporczywych włosków na okres nawet do roku!

Innowacyjne i funkcjonalne urządzenie

W tej kwestii specjaliści są zgodni, ich zdaniem urządzenie przeznaczone do laserowego usuwania niechcianego owłosienia wyróżniać się właśnie tymi cechami. Jednym z modeli takich urządzeń jest Laser The Epi Lab, który świetnie sprawdza się nie tylko w przypadku depilacji, ale także w przypadku leczenia trądziku, redukcji rumienia oraz leczenia grzybicy paznokci. Dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii urządzenie zapewnia długotrwałe efekty, przy jednoczesnym zachowaniu bezpieczeństwa pacjenta. Laser The Epi Lab przystosowany został do pracy na skórze wrażliwej i opalonej, a na jego działanie podatne są wszystkie typy włosów – od jasnych i cienkich po te zdecydowanie grubsze i ciemniejsze.
Dużo więcej na temat tego nowoczesnego urządzenia dowiedzieć można się wchodząc na stronę internetową https://epilabpolska.pl/.

Podsumowując, epilacja laserowa jest skuteczną i bezbolesną metodą usuwania zbędnego owłosienia. Duży wpływ na komfort i jakość wykonywanych zabiegów ma samo urządzenie, które powinno wykazać się ogromną niezawodnością i delikatnością dla skóry, co wpływać będzie na efekt końcowy oraz zachowanie bezpieczeństwa.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here