Wyraziste i seksowne spojrzenie – sposoby na przedłużanie rzęs w domu

Wiele z pań, które na co dzień wykonują pełny makijaż twarzy wychodząc z domu może zrezygnować z nałożenia podkładu, ale bardzo często nie są w stanie tego zrobić, bez podkreślenia oraz wyeksponowania spojrzenia. Nic w tym dziwnego – spora część osób uważa, ze kobiece spojrzenie nie może równać się z żadnym innym, zwłaszcza, gdy jest w odpowiednio podkreślone. Jednak, aby zwrócić uwagę na głębie swoich oczu w niektórych przypadkach zwykły tusz do rzęs może się nie sprawdzić. Wiele kobiet narzeka na słabe, cienkie rzęsy, które po wyczesaniu czarnym tuszem nieestetycznie się sklejają. Aby zagęścić oraz wzmocnić kobiece spojrzenie z pewnością przydadzą się sztuczne rzęsy.

Jeśli Twoje rzęsy nie mogą pochwalić się gęstością oraz dobrą kondycją, a marzysz o kobiecym i seksownym spojrzeniu, w dzisiejszym artykule przedstawimy kilka sposobów zagęszczania oraz przedłużania rzęs, które można śmiało wykonać w domu. Zapraszamy!

Rzęsy na pasku

Jednym ze sposobów zagęszczenia swoich rzęs jest użycie specjalnych rzęs na pasku, które umieszcza się tuż nad linią rzęs lub pod. Tego typu rzęsy dostępne są w dobrych drogeriach kosmetycznych oraz w sklepach internetowych. Większość modeli tego typu rzęs jest wykonanych ze 100% sterylizowanych, naturalnych włosków. Oprócz tego przy zakupie rzęs na pasku każda z pań może wybrać sobie odpowiedni model ze względu na długość, gęstość czy też rodzaj skręcenia włosków. W tym przypadku znajdziemy modele, które dodadzą dramaturgii oraz takie, które będą bardzo naturalnie wpasowywać się d naturalnych rzęs.

Rzęsy na pasku – jak je aplikować?

Rzęsy, które są już odpowiednio ułożone na cienkim pasku są proste w aplikacji. Jednak, aby efektownie nanieść sztuczne rzęsy na naturalną linię włosków potrzebne będą akcesoria oraz inne produkty do przedłużania rzęs. Jednym z podstawowych niezbędników, bez którego aplikacja rzęs się nie obędzie jest dobry klej. Produkty do przedłużania rzęs o właściwościach klejących powinny być przede wszystkim bezpieczne, przeznaczone do tego typu czynności. Z tego względu polecamy tego typu produkty kupować u sprawdzonych sprzedawców oraz w dobrych drogeriach. Przy naniesieniu sztucznych rzęs pomocnym narzędziem może okazać się pęseta. Wystarczy chwycić za pomocą pęsety lub za pomocą palców paska z włoskami i odpowiednio ułożyć je z wcześniej nałożonym klejem na linię naturalnych rzęs.

Rzęsy w kępkach

Prócz rzęs na pasku, równie dobrze każda z pań może wyposażyć się w specjalne kępki rzęs, które sprawdzą się dla naturalnie wyglądającego zagęszczenia własnych rzęs. Również i w tym przypadku sprzedawcy ferują różne długości oraz modele rzęs ze względu na kształt, skręt, czy kolor.

Rzęsy w kępkach – jak aplikować?

W porównaniu z rzęsami na pasku, aplikacja kępek może przysporzyć z początku trochę trudności. Klej powinien być dostosowany specjalnie do tego typu rzęs, a rzęsy na kępkach należy aplikować jedną za drugą. Jest to zdecydowanie jeden z bardziej czasochłonnych sposobów na zagęszczenie rzęs, jednak jeden z najbardziej efektownych, który sprawi, że spojrzenie będzie naturalne.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here