Fit catering - co musisz o nim wiedzieć, zanim go wykupisz?

Każdy kto stosuje jakąkolwiek dietę wie, że wymaga to sporych poświęceń i dużych nakładów czasu. Nie można już bowiem zjeść byle czego. Każde danie powinno być przygotowane z odpowiedniej jakości składników i oczywiście w odpowiedni sposób. Ma to szczególne znaczenie dla osób, które próbują zrzucić zbędne kilogramy. Okazuje się jednak, że nawet będąc na diecie można zaoszczędzić nieco czasu niezbędnego na przygotowanie posiłków. Wystarczy skorzystać z fit cateringu.

Dobrany do potrzeb

Wiele osób uważa, że catering dietetyczny to najzwyklejsza „masówka” i każdy klient dostaje takie samo jedzenie. Nie jest to prawda. Na stronie lightbox.pl znajdziemy specjalną ankietę, którą będziemy musieli uzupełnić zanim zamówimy posiłki. Odpowiadamy tam na pytania dotyczące naszych preferencji żywieniowych, np.: czy jesteśmy wegetarianami, a także podajemy informacje dotyczące obecnej i oczekiwanej wagi. Dopiero na podstawie tych wszystkich danych otrzymujemy rekomendację diety.  

Dowolna ilość

Fit catering to całodniowe zestawy diety składające się ze śniadania, drugiego śniadania, obiadu , podwieczorku i kolacji. Wszystko zależy oczywiście od tego, jaki budżet chcemy przeznaczyć na dietę pudełkową. Wiadomo, bowiem że cena wzrasta zależy od długości zamówienia.

Profesjonalne przygotowanie

Catering dietetyczny jest przygotowywany przez specjalistów z zakresu żywienia. To właśnie dietetycy dbają o to, by w posiłkach znajdowała się odpowiednia ilość kalorii i aby były one jednym ze środków do osiągnięcia naszego celu. Niezależnie, czy jest nim zrzucenie kilku kilogramów, przybranie na wadze, czy po prostu zdrowe odżywianie.

Wykupienie diety pudełkowej to bardzo duża oszczędność czasu i oczywiście pewność wysokiej jakości posiłków. Decydując się na ten krok możemy nauczyć się zdrowych nawyków żywieniowych, co z pewnością zaprocentuje w przyszłości.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here