Intensywne nawilżanie odwodnionej skóry

Odwodniona skóra ulega podrażnieniom, traci blask, staje się napięta i „papierowa”, łatwa do uszkodzenia. Pojawiają się suche skórki, reakcje alergiczne i nieprzyjemne uczucie szorstkości. Jak temu zaradzić? Dobry krem nawilżający ukoi i odżywi odwodnioną skórę, przywracając jej dobrą kondycję i zdrowy wygląd.

Codziennie narażona na szkodliwe czynniki zewnętrzne skóra twarzy i szyi często ulega przesuszeniu. Dochodzi do tego zwłaszcza podczas ekspozycji na silnej wiatr, ujemne temperatury, mocne słońce lub w przypadku, gdy codziennie przebywamy w klimatyzowanych pomieszczeniach. Dieta i styl życia także nie są bez znaczenia – nieodpowiednie nawodnienie organizmu poprzez picie zbyt małych ilości płynów, używki i niedobór snu również negatywnie wpływają na kondycję cery, przyczyniając się do pojawiania oznak przedwczesnego starzenia, przesuszenia i utraty jędrności skóry. Jak pomóc odwodnionej skórze?

Dobry krem nawilżający

Poza zdrowym stylem życia, odpowiednia pielęgnacja pozwoli nam zapewnić skórze dobrą kondycję, zdrowy wygląd i blask. Dobry krem nawilżający do cery odwodnionej powinien zawierać składniki o intensywnych właściwościach higroskopijnych – pozwalających na utrzymanie właściwego poziomu nawilżenia skóry poprzez wiązanie w niej cząsteczek wody. Takie zdolności posiada kwas hialuronowy – substancja uwielbiana przez przemysł kosmetyczny i popularny składnik kremów nawilżających używany także do wypełniania tkanek podczas zabiegów powiększania ust oraz usuwania zmarszczek. Kwas hialuronowy ma zdolność wiązania do 1000 razy więcej wody, niż wynosi jego masa, zapewniając głębokie i długotrwałe nawilżenie skóry. Dzięki temu odzyskuje ona jędrność, zdrowy wygląd i komfort, a nieprzyjemne napięcie towarzyszące przesuszeniu zostaje zniwelowane.

Krem intensywnie nawilżający Mixa HYALUROGEL pozwala głęboko nawilżyć odwodnioną skórę, natychmiastowo zapewniając jej uczucie ukojenia i utrzymując odpowiedni poziom nawodnienia skóry do 24 godzin. Krem jest dedykowany osobom o skórze wrażliwej, zmęczonej i przesuszonej. Krem Mixa HYALUROGEL nie pozostawia tłustej warstwy na skórze i szybko się wchłania, dzięki czemu jest idealny do stosowania w ciągu dnia, także pod makijaż. Skóra odzyskuje zdrowy wygląd, blask i miękkość.

Odwodniona skóra szybciej poddaje się procesom starzenia. Regularne nawilżanie skóry twarzy, szyi i dekoltu pozwala zachować młody wygląd i jędrność skóry na dłużej. To niezawodny sposób na rozprawienie się z szarą i zmęczoną cerą.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here