Jak zwalczyć cellulit

Krótkie, zwiewne sukienki, stroje kąpielowe czy delikatne spódnice to atrybuty lata, w których kobiety bardzo dobrze się czują. Nie zawsze jednak tak jest. Cellulit jest schorzeniem, które dla wielu kobiet jest bardzo krepujące i skutecznie zniechęca je do noszenia letnich sukienek czy krótkich spodenek. Czy endermologia jest zabiegiem, który może poprawić kondycje skóry?

„Skórka pomarańczowa”- schorzenie o pięknej nazwie

Cellulit jest chorobą skóry, która mimo iż jest dosyć powszechna nadal jest bardzo wstydliwa. Kobiety dotknięte ta chorobą często czują się niezręcznie w krótkich sukienkach czy spódnicach.

Zgrubienia, fałdy czy delikatne przebarwienia, które przypominają skórę pomarańczy to charakterystyczny objaw choroby. Przyczyny choroby nie są do końca znane. Zła dieta, brak aktywności fizycznej, problemy krążeniowe lub hormonalne – wszystko to może wpływać na powstanie cellulitu.

Likwidacja cellulitu domowymi sposobami przynosi znikome efekty. Warto skorzystać z masaży, które mogą wpłynąć na poprawę kondycji skóry. Nie zawsze jednak efekty będą zadowalające. Endermologia katowice jest zabiegiem, która w ostatnim czasie zyskała dużą popularność dzięki swojej skuteczności.

Endermologia – skuteczna walka z cellulitem

Likwidacja cellulitu z gabinetach kosmetycznych nie jest nowością. Jednak do tej pory żaden zabieg nie zyskał takiej popularności, jak endermologia Śląsk. Jak wygląda zbieg?

Endermologia Katowice polega na pobudzeniu do działania skóry oraz tkanki tłuszczowej. Odbywa się to przy pomocy urządzenia, które wyposażone jest w specjalną głowicę, której zadaniem jest delikatne zasysanie skóry.

Zabieg endermologii Katowice jest nieinwazyjny i co ważne – bezbolesny. Nie pozostawia również śladów na skórze. Od razu po zabiegu można założyć krótka sukienkę, a na ciele nie będą widoczne siniaki czy inne urazy.

Endermologia Śląsk jest zabiegiem, który trwa od 30 do 45 minut. Skóra po zabiegu staje się jędrna, zabieg pobudza produkcję kolagenu i elastyny. Uaktywnienie lipolizy powoduje wygładzenie skóry i poprawa jej koloryt. Chcąc osiągnąć trwałe efekty warto przeprowadzić od 5 do 10 zabiegów. Ilość zabiegów kosmetolog dobiera indywidualnie w zależności od rozmiarów problemu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here