Weź w podróż kosmetyczkę

Jeśli jesteś zabieganą kobietą, to najlepiej wiesz, że ,,wyruszając w teren” trudno zawsze wyglądać idealnie. Dostajesz informację, że wyruszasz w dalszą podróż, a pewnie chciałabyś być zawsze gotowa na taką okoliczność. Nie wszystkie potrzebne rzeczy możesz przewidzieć, ale jeśli chodzi o Twój makijaż i urodę, to z pewnością można wszystko zgromadzić w jednym miejscu. Na pewno posiadasz podręczną kosmetyczkę, która pomaga Ci poczuć się pewnie. Czy masz w niej jednak wszystkie najpotrzebniejsze rzeczy, które sprawią, że żadna ulewa nie jest Ci straszą. A ta może mieć miejsce. Zakładam optymistycznie , że nikt nie doprowadzi Cię do płaczu. Wozisz ze sobą kosmetyczkę, która zawiera wszystko co dla Twojej urody najważniejsze, czyli kosmetyki. Są tam podkład do twarzy, pewnie jakiś puder, korektor i szminka. Co powinna zawierać idealnie wyposażona kosmetyczka i czy taką właśnie posiadasz?

Jedziesz nieco dalej poza domem, czy jesteś pewna że zaopatrzyłaś ją w to, co dla Twojej cery najważniejsze? Przede wszystkim kosmetyki, na co wskazywałam wyżej. Niektórym z nas trudno obyć się bez ulubionego podkładu, a nawet różu. Na pewno przyda się tusz do rzęs w razie gdybyś padał deszcz, lub co gorsza musiałabyś zmyć rozmazany makijaż. Często o tym zapominamy, ale w kosmetyczce powinnaś mieć chusteczki do demakijażu. Nie mówię tu o wielkiej paczuszce, a chociaż dziesięciu sztukach, które dadzą Ci poczucie pewności w sytuacji, gdy musiałabym od nowa wykonać swój makijaż. Warto także mieć małą wersję suchego szamponu. Ten, stał się hitem ostatnich lat. Można w ciągu kilku minut uzyskać efekt czystych i świeżych włosów. Nie zapominaj też o grzebieniu. Z innych preparatów na pewno przyda się mały kremik do rąk.

Nie zapomnij o lusterku

Wraz z nadejściem telefonów dotykowych z dużymi wyświetlaczami, nagle okazało się, że potrafią zastąpić nam niemalże wszystko. Dostępna jest nawet aplikacja pod nazwą ,,lusterko”, która jest de facto odbiciem naszej twarzy, analogicznie do odwróconej kamerki w telefonie. Zaradna kobieta poradzi sobie jednak ze wszystkim. Aby poprawić makijaż potrafimy przejrzeć się w kałuży, więc wyświetlacz telefonu nie robi na nikim już większego wrażenia. Dobra kosmetyczka to taka, w której nie zabraknie lusterka. Sytuacje bywają różne, a nie zawsze możemy przejrzeć się w lusterku samochodowym. Poza tym, jeśli wyruszyliśmy w podróż na ważne spotkanie służbowe, a po drodze nie mamy przystanków z zapewnionym lustrem, to mamy problem. Zawsze można się obejrzeć w telefonie, ale jeśli jesteś elegancką kobietą, to powinnaś zaopatrzyć się w klasyczne małe lusterko. Az trudno uwierzyć, jak szybko ten przyrząd do wykonywania makijażu odszedł w zapomnienie. Wystarczy, że uzupełnisz swoją kosmetyczkę o tak praktyczną sprawę, a na pewno poczujesz się pewniej. Bo o to przede wszystkim chodzi w wyposażaniu damskiej kosmetyczki. Każdy element powinien być przydatny, tak jak kiedyś lusterko do makijażu, tak i teraz może powrócić do łask. Bądź jak dama, gotowa na każdą sytuację.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here