makijaż próbny
fot. pexels.com

Makijaż ślubny to bardzo ważny aspekt dla każdej panny młodej. Zwłaszcza, że w tym dniu chce wyglądać wyjątkowo i przepięknie. To przecież jej dzień, więc nie ma się co dziwić! Aby uniknąć przykrych niespodzianek, warto umówić się przed weselem na makijaż próbny.

Zobacz też: http://radiobc.pl/dlaczego-makijaz-probny-jest-wazny/

Dlaczego warto się umówić na makijaż próbny?

Makijaż, który ma przetrwać kilkanaście godzin bez poprawek to wyzwanie dla każdej makijażystki. Oczywiście każda profesjonalna makijażystka ma swoje metody na to, by makijaż wytrzymał i cały wyglądał prześlicznie. Jednakże warto je poznać wcześniej, zanim zrobimy makijaż w dniu naszego ślubu.

Przede wszystkim musisz zrobić makijaż próbny, aby sprawdzić jego wytrzymałość. Najlepiej gdy tego dnia będziesz szła gdzieś na imprezę i poszalejesz tak, jak mogłabyś szaleć na swoim weselu. Sprawdzisz wówczas jego wytrzymałość.

Zanim jednak udasz się na imprezę i będziesz w trakcie malowania przez makijażystkę, obie dowiecie się, czy żaden z kosmetyków, którymi maluje cię makijażystka cię nie uczula. To bardzo ważne, bo żadna panna młoda nie chce mieć spuchniętych oczu lub wysypki na własnym weselu i to przez makijaż!

Piękny wygląd

Makijaż próbny pozwoli ci na to, być zobaczyła, czy twoja wizja równa się temu, co zostało zmalowane na twojej twarzy. Jeśli nie, to jeszcze jest czas na poprawki, pamiętaj, że w dniu ślubu każda minuta jest na wagę złota i nie ma czasu na to, by kombinować z nową techniką makijażu.

Gdy będziesz robić makijaż próbny, umów się również wcześniej do fryzjera na próbne czesanie ślubne. Wówczas, mając już gotową fryzurę oraz makijaż, a nawet sukienkę ślubną w domu, możesz przymierzyć ją i zobaczyć, jak będziesz wyglądać w tym ważnym dniu.

To również doskonały moment na to, by dobrać odpowiednie dodatki do swojego ślubnego wyglądu. Widząc, jak wyglądasz w sukni, w gotowej fryzurze i makijażu możesz pomyśleć o tym, jakie dobre kolczyki, naszyjnik czy inną biżuterię.

Przeczytaj też: http://kobiecosc.pl/eko-sprzatanie-domu/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here