Makijaż permanentny nie zawsze udany

Trudno się nie zgodzić z tym, że obecnie panuje prawdziwy szał na odpowiednie, modne brwi. Są one niekwestionowanym hitem, jeśli mowa o makijażu. Nadają twarzy uroku, podkreślają kształt i w wielu przypadkach faktycznie pomagają. Niestety, każde trendy w zakresie makijażu, musza mieć swoje odchylenia. Sporo pań, zbyt mocno do serca przyjęło zasadę, że im mocniej podkreślone brwi, tym lepiej. Wiele z nich nie zważa na to, aby odcień pigmentu, który zostanie zastosowany, został odpowiednio dobrany do koloru włosów i cery. Z tego o to powodu ulice miast przemierzają jasne blondynki z kruczoczarnymi brwiami.

Mając na uwadze fakty, cała winą nie należy obarczać tylko klientek. Zapewne nieudany efekt jest wynikiem małych oczekiwań lub niekoniecznie dobrego gustu. Należy wskazać przede wszystkim na tzw., pseudo – stylistki, które oferują swoje usługi, nie mając tak naprawdę wiedzy i doświadczenia. Wtedy kończymy z efektem ,,brwi odrysowanych od szklanki” i zastanawiamy się jak przetrwać najbliższe kilka lat. Co gorsza, należy uświadomić sobie, że to forma tatuażu, co prawda mniej trwałego – a jednak. I tak, pojawiają nsię półokrągłe brwi, cienkie kreski, wyskubane całkowicie brwi… To tylko kilka z przykładów złych doświadczeń jakimi dzielą się z klientki takich salonów. Z jednej strony – są takie, które jednak liczyły na lepszy efekt, a także klientki, które z dumą prezentują doskonale czarne brwi w połączeniu z niemalże białymi włosami. Nijak się ma jedno do drugiego, ale skoro kobieta jest zadowolona…

Brwi ozdobą Twojej twarzy

Wiele z makijaży permanentnych brwi to naprawdę doskonale wykonane prace. Jednakże takich salonów tez nie jest dużo, a ryzyko wciąż znaczne. Brwi mają być ozdobą twarzy. Zapewne z tego powodu, pojawił się tak dobry pomysł jak wykonywanie trwałego makijażu, tzw., permanentnego. Weszły w życie określone trendy, które usilnie staramy się wdrażać w swoich makijażach. Nie każdej z nas to wychodzi, a mogłoby. Wystarczy nie popadać w przesadę, czasami posłuchać dobrych rad kosmetyczek i przede wszystkim dokonać wyboru sprawdzonego i polecanego salonu. Dobry wybór gwarantuje doskonały efekt. A tego przecież chcemy.

Zapoznaj się z obecnie panującymi trendami. Zajrzyj na strony w mediach społecznościach, poradź się na grupach dyskusyjnych dziewcząt, które korzystają z takich usług i wykonują makijaż permanentny brwi. W ten sposób zminimalizujemy ryzyko, że coś się nie uda. Dobra styliska to prawdziwy skarb, tym bardziej jeżeli potrafi odradzić nietrafiony kolor lub kształt brwi. Wtedy z pewnością brwi będą ozdobą naszych buziek. Podstawą jest słuszna i uzasadniona weryfikacja umiejętności stylistki.

O tym, czy twarz będzie wyglądała dobrze, w znacznej mierze decydują takie detale jak właśnie brwi. Ostatnimi czasy nabrały mocy sprawczej i potrafią znacząco wpłynąć na cały wizerunek. Dobry efekt, to ten zamierzony, a przede wszystkim naturalny. A naturalny, może być przecież doskonały. Wystarczy dobrze wybrać.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here