Oryginalne prezenty na Walentynki

Masz już całą szufladę czerwonej bielizny, łóżko obłożone poduszkami w kształcie serca, a szafkę w kuchni pełną kubków z napisem „I love you”? Prezenty na Walentynki wcale nie muszą być nudne i sztampowe! Oto kilka inspirujących propozycji na upominki dla niej oraz dla niego.

Na przekór rutynie

Codzienność nie zawsze pozwala nam na spędzanie czasu razem, jesteśmy przytłoczeni obowiązkami, popadamy w rutynę. Ale z okazji Dnia Zakochanych możemy przeżyć wspólnie coś nowego. Jeśli w pracy siedzimy przy biurku, może warto wybrać się z drugą połówką na lekcje tańca albo warsztaty kulinarne? Nawet jeśli pomysł wydaje się zły, warto spróbować. Kto wie, może taniec wciągnie was na dłużej i zapiszecie się na kurs? Poczucie bliskości oraz intymność, jaka wytwarza się podczas takiego kontaktu fizycznego może pozytywnie wpłynąć na waszą relację, odkryjecie nieznane wam wcześniej obszary i wzmocnicie wzajemne zaufanie.

Mała rzecz, a cieszy

Typowym prezentem na Walentynki są kwiaty. Ale bukiet róż po kilku dniach zwykle usycha. Nieco bardziej oryginalnym podarunkiem może być za to paczka nasion i doniczka. Warto jednak wcześniej wybadać, czy druga połówka doceni tak nietypowy upominek. Obserwowanie wzrostu małych roślinek wzbudza niecodzienne uczucia. Dla pary hodowla ziół lub kwiatów na parapecie może być dobrym sprawdzianem współpracy oraz powodem do dumy, gdy w kuchni będzie można użyć domową bazylię lub szczypiorek.

Ekstremalne emocje

Jeśli lubicie skrajne uczucia, to może warto zafundować sobie w Walentynki coś ekstremalnego, co zawsze chcieliście zrobić? Może Twój partner zawsze marzył o przejażdżce samochodem terenowym? Albo chciał się zmierzyć z torem wyścigowym? A Twoja partnerka może zawsze chciała spróbować wspinaczki lub jazdy konnej? Wbrew utartym zwyczajom 14 lutego wcale nie musi być ckliwy i lukrowany, jeśli to nie w waszym stylu. Pozwólcie sobie zaszaleć, podarujcie drugiej połówce spełnienie marzeń.

Szczypta pikanterii

Dzień Zakochanych to idealna okazja na obdarowywanie się nieco mniej grzecznymi prezentami. Oczywiście wszystko w granicach smaku i gustu. Mniej wstydliwe pary mają szeroki wybór akcesoriów, które mogą urozmaicić romantyczny wieczór we dwoje. Ciekawym pomysłem może być czekolada do malowania ciała, która pobudza zmysły smakiem i zapachem. Istnieją także różnego rodzaju olejki erotyczne. Do takiego prezentu warto dołączyć kupon na domowy masaż, który na pewno ucieszy partnera.

Wspólne wyjście

Często chcielibyśmy razem gdzieś wyjść, ale brakuje nam czasu. Walentynki to dobry moment, żeby nadrobić zaległości kulturalne. Możemy podarować ukochanej lub ukochanemu bilety do kina lub na koncert. Jeśli lubimy nieco bardziej wyszukaną rozrywkę, warto zaprosić drugą połówkę na uroczysty wieczór do teatru, opery albo filharmonii. Dopełnieniem wspólnego wyjścia może być romantyczny spacer lub kolacja w restauracji.

Upominki od serca

Dla partnera lub partnerki warto też postarać się trochę bardziej i wykonać coś własnoręcznie, od serca. Samemu można zrobić z niczego mnóstwo rzeczy, wystarczy odrobina kreatywności. Pomysłów jest wiele – ramka na zdjęcia, kartka walentynkowa, półka na książki, etui na telefon, sweter robiony na drutach. Prezenty własnoręcznie wykonane bywają najcenniejsze.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here