Serum do rzęs - działanie

Serum do rzęs to pewna forma odżywki, której zadaniem jest zagęszczenie, wydłużenie i wzmocnienie rzęs. Taka kuracja jest alternatywą dla sztucznego uzupełniania rzęs. Chociaż wymaga czasu, żeby osiągnąć zadowalającą poprawę, to warto ją stosować, bo efekt końcowy jest naprawdę niesamowity.

Stosowanie serum do rzęs

Serum do rzęs warto stosować zwłaszcza przed sezonem letnim, ponieważ wtedy zazwyczaj rezygnujemy z makijażu lub malujemy się bardzo delikatnie. Poza tym poprzez rezygnację z codziennego używania maskary, nasze rzęsy dodatkowo się wzmocnia.

Aby uzyskać efekt po stosowaniu serum do rzęs, należy poczekać około miesiąca. Jest to może bardziej czasochłonna metoda, niż aplikacja sztucznych rzęs, ale jednak zdecydowanie bardziej trwała.

Serum do rzęs, należy nakładać bezpośrednio na rzęsy, jak najbliżej ich cebulki. Oprócz polepszenia kondycji rzęs, uzyskujemy również ich bardziej intensywny kolor. Serum do rzęs w znacznym stopniu przyśpiesza ich wzrost, przez co polecane jest w szczególności kobietom, które są posiadaczkami krótkich, osłabionych i wypadających rzęs.

Przeczytaj też: http://ekolia.pl/dwuetapowe-oczyszczanie-twarzy-czy-jest-skuteczne/

Jakie działanie ma serum do rzęs?

Efekty stosowania serum do rzęs, są zauważalne po regularnej aplikacji, którą należy wykonywać 2 razy dziennie. Najlepiej robić to rano oraz wieczorem. Na oczyszczoną skórę powiek, aplikujemy gotowy preparat. Po czterech tygodniach możemy cieszyć się niesamowitymi efektami. Rzęsy stają się dłuższe, a przede wszystkim wzmocnione.

Skutki uboczne stosowania serum do rzęs?

Krążą różne informacje, na temat szkodliwości serum do rzęs, zwłaszcza tych, które w swoim składzie mają bimatoprost. Bimatoprost jest to substancja aktywna, która sprawia że rzęsy szybciej rosną. Jest to pochodna hormonów, które występują w naszym organizmie.

U niektórych osób stosowanie serum do rzęs właśnie z tym składnikiem, może wywołać podrażnienie oczu, ból głowy, pieczenie oczu oraz pogorszenie ostrości widzenia. Objawy zazwyczaj ustępują po odstawieniu preparatu.

Źródło: https://www.mamapasjioddana.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here