obrączki

Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu. Każda para młoda wiąże z tym momentem swoje indywidualne nadzieje, stając przed mnóstwem wyborów do dokonania. Jednym z nich są obrączki ślubne. Niezwykle ciekawym rozwiązaniem cieszącym się coraz większą rzeszą fanów są obrączki dwukolorowe.

Obrączki dwukolorowe – piękna i nowoczesna biżuteria ślubna

Obrączka ślubna to rodzaj biżuterii, który na przestrzeni ostatnich lat przeszedł tak liczne metamorfozy, że jej wybór nie jest wcale taki łatwy i oczywisty. Właśnie ze względu na mnogość wzornictwa, które, podążając za modą, stara się podołać współczesnym trendom, można zagubić się w próbach dokonania właściwej decyzji. Warto podczas poszukiwań dokładniej przyjrzeć się jednemu z najnowszych modeli tej biżuterii, a mianowicie obrączkom dwukolorowym wykonanym z dwóch rodzajów złota – https://www.viadem.pl/pol_m_OBRACZKI_obraczki-dwukolorowe-596.html. Ich wzory zachwycają oryginalnością i fantazyjnością łączenia ze sobą stopów tego metalu z dodatkiem kamieni w postaci cyrkonii, diamentu czy brylantu oraz żłobień przyciągających wzrok. Z pewnością tego typu biżuteria będzie efektownym wykończeniem stylizacji ślubnej, a jej ciekawe wzornictwo nigdy nie będzie trącić nudą. Coraz bardziej popularne łączenie kolorów w obrączkach zyskuje sobie większe rzesze fanów i póki co, nic nie zapowiada, by w najbliższym czasie miało się to zmienić. Toteż obrączki dwukolorowe nie tylko elegancko będą prezentować się na palcu, ale postawią ich właścicieli w gronie ludzi o nowoczesnym i gustownym stylu.

Białe, żółte czy czerwone- dla kogo to złoto

Wybór koloru złota to już sprawa indywidualna każdego kupującego. Tylko od właściciela i jego upodobań zależy to, jaki kolor będzie miała jego obrączka dwukolorowa. Złoto jest tak pięknym stopem metalu, który nie ulega zniszczeniom przez długie lata, że bez względu na jego kolor, zawsze będzie tchnęło pięknem i bogactwem, którego żaden inny metal nie uczyni. Zarówno modele z kamieniami, jak i czyste pięknie prezentują się na palcu. Osoby gustujące w bardziej wyrazistych akcentach zachwycą się połączeniem żółtego złota z białym, natomiast dla poszukujących bardziej stonowanych wzorów doskonałą propozycją będzie obrączka z białego i czerwonego złota. To także alternatywa dla zakochanych w srebrze oraz tych, którzy nie do końca dobrze czują się w tradycyjnym żółtym stopie metalu. Wybierać można w przeróżnych kształtach obrączek dwukolorowych od obłych po te bardziej płaskie. Z wysokim połyskiem bądź w matowym wykończeniu. Z fantazyjnie wijącymi się serpentynami lub w tradycyjnym połączeniu kolorów. Delikatne węższe oraz pełne charakteru szersze. Każdy model można w pewnym stopniu personalizować, dobierając rodzaj kamienia lub grawer wewnątrz biżuterii.

Obrączka dwukolorowa w pięknych odcieniach szlachetnego złota z dodatkami to doskonały wybór dla każdego. Najważniejsze to nie pozostawiać tej decyzji na ostatnią chwilę, a wyborowi poświęcić więcej czasu. By biżuteria ślubna cieszyła przez całe życie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here