Zmywalna farba do włosów – szybka zmiana wyglądu

Kobieta zmienną jest – a zatem warto jej ułatwić procesy metamorfozy i stworzyć kosmetyki, które sprawią, że zmiana wyglądu będzie łatwa, tania i możliwa do wykonania w domu. Najprostszym sposobem na zmianę image’u jest koloryzacja włosów – zmywalna farba do włosów to prawdziwy fenomen w kwestii tymczasowej koloryzacji!

Efekt dobry – bo nietrwały

Nietrwałość efektu koloryzacji w niektórych przypadkach jest cechą bardzo pożądaną. Na przykład, gdy chcesz pójść na rękę nastoletniej córce, która marzy o supermodnych różowych końcówkach albo o tęczowych włosach. Zdarza się także, że kobiety marzą o jakimś kolorze włosów, na przykład rudym lub czekoladowym, ale nie są pewne, jak ten kolor będzie wyglądał na ich ciemnoblond włosach i czy w ogóle będzie im pasował. Nietrwała, zmywalna farba do włosów nie powoduje głębokiej penetracji włosa – nie niszczy go zatem. Jedynie powleka włosy kolorem i zmywa się po jednym lub po kilku myciach.

Zmywalna farba do włosów – jak jej używać?

Dużą zaletą zmywalnych farb jest to, że mogą one być stosowane u dzieci, a nawet u osób uczulonych na amoniak. Nie zawierają substancji podrażniających drogi oddechowe, a zatem koloryzacja z użyciem takich farb jest bardzo przyjemna. Niekiedy do niektórych farb nie trzeba nawet używać rękawiczek ochronnych! Farby mają postać kremu, płynu lub pianki. Wystarczy tylko nanieść je na włosy i dokładnie wmasować, a następnie wysuszyć i rozczesać – włosy stają się kolorowe niemal od razu, a efekt jest bardzo dobrze widoczny i intensywny.

Patent na szybką zmianę wizerunku!

Farby zmywalne zwykle cechują się trwałością do 1–5 myć. Chcąc uzyskać jednorazowy efekt, na przykład tylko na szaloną imprezę, dobrze jest skorzystać z farby utrzymującej się do jednego mycia. Kosmetyki dające trwałość do kilku myć są przeznaczone na przykład do wakacyjnych, szalonych zmian stylizacji, kiedy to można sobie pozwolić na znacznie więcej. Zmywalna farba do włosów daje możliwość wypróbowania wielu zwariowanych kolorów w krótkim czasie, i to bez niszczenia włosów! To korzystne rozwiązanie nie tylko wtedy, gdy chce się zabłysnąć na imprezie, ale również gdy zachodzi potrzeba przetestowania nowego koloru włosów, a nawet zmiany koloru do przedstawienia teatralnego lub na inną okazję. Jest to kosmetyk bardzo współczesny – sprzyjający kobietom, które kochają się zmieniać, a jednocześnie bezpieczny dla nich. Powstał przede wszystkim z myślą o nastolatkach, ale nie pogardzą nim również dorosłe, niezdecydowane na konkretny look!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here