Cały zestaw do robienia paznokci

Co powinien mieć w sobie cały zestaw do robienia paznokci? Co jeszcze musisz wiedzieć, zanim kupić swój własny komplet hybrydowy?

Cały zestaw do robienia paznokci

Nie ma się co oszukiwać, mężczyźni tego nigdy nie zrozumieją, ale prawda jest taka, że każda z nas pragnie mieć zawsze i wszędzie zadbane i schludne dłonie oraz paznokcie. Niestety doprowadzenie do tego stanu jest dość wymagające i kosztowne, wystarczy wspomnieć o systematycznych wizytach u kosmetyczki, gdzie ceny rozpoczynają się od kilkudziesięciu czy nawet około 100 zł. Okazuje się jednak, że taki sam efekt możesz osiągnąć, wydając znacznie mniej – wystarczy Ci jedynie cały zestaw do robienia paznokci. Gotowy zestaw do paznokci możesz kupić już za około 100 zł, czasem trzeba do niego dokupić lampę czy inne wyposażenie, nie ulega jednak wątpliwości, że cała inwestycja zwróci się po około 2-3 wykonanych stylizacjach. Oczywiście wybierając zestaw do hybryd, musisz pamiętać, aby zwrócić uwagę na jego zawartość, a także markę producenta.

Cały zestaw do robienia paznokci możesz kupić zarówno w internecie, jak i w sklepach stacjonarnych, chociaż ten pierwszy wariant zazwyczaj pozwala na mniejszy wydatek. Zestawy do hybryd ramowo dzieli się na:

 1. zestawy startowe do hybryd,
 2. zestawy profesjonalne do hybryd,
 3. zestawy skomponowane samodzielnie.

Te ostatnie dają największą możliwość wyboru określonych produktów, z tego też powodu zazwyczaj musisz za nie zapłacić najwięcej. Oczywiste jest też to, że zestawy profesjonalne mają znacznie więcej artykułów niż zestawy startowe. Zwykle ponadto są też lepsze jakościowo. Zestaw startowy do hybryd to zbiór kosmetyków i akcesoriów dla początkujących. Taki komplet z pewnością nie pozwoli Ci na przygotowanie każdej stylizacji, dzięki niemu jednak sprawdzisz, czy naprawdę Cię to interesuje i jednocześnie dowiesz się, jaki sprzęt trzeba jeszcze dokupić. I tu drobna rada – pamiętaj, że nie zawsze „więcej” znaczy „lepiej”. Zwyczajnie korzystniejszym rozwiązaniem może być kupno zestawu uboższego w produkty, gdy te produkty będą lepsze pod względem jakościowym.

Zestaw startowy i manicure hybrydowy

Kupując zestaw startowy, będziesz mogła przygotować swoją stylizację paznokci manicure hybrydowego, która utrzyma się przez około 3 tygodnie. Oczywiście na to, jak faktycznie długo będziesz mogła chwalić się nową stylizacją, wpływa np. stan Twoich paznokci czy wykonywana praca. Bezsprzecznie jednak główny efekt utwardzający można uzyskać właśnie poprzez zastosowanie lampy.

Niezależnie od tego, na jaki zestaw startowy się zdecydujesz czy jakiej będzie marki, zawsze powinien on zawierać takie elementy, jak:

 1. lampa LED lub UV,
 2. baza do lakieru,
 3. lakiery hybrydowe,
 4. top do lakieru,
 5. blok polerski,
 6. pilnik do paznokci,
 7. cleaner,
 8. waciki bezpyłowe.

Ponadto w niektórych zestawach czasem mogą znajdować się dodatkowe ozdoby czy inne akcesoria do bardziej zaawansowanych stylizacji. Nie musisz jednak kupować ich już na początku, z pewnością przyjdzie jeszcze na to czas.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here