Szczotki Olivia Garden – którą wybrać?

0
1636

Wybór akcesoriów do stylizacji włosów na rynku jest ogromny i nie jest tak łatwo podjąć właściwą decyzję. Jednym z najpopularniejszych wyborów są szczotki Olivia Garden. Nim jednak podejmie się decyzję o zakupie, warto zwrócić uwagę na kilka kryteriów – jakiego efektu oczekujemy, jaki jest typ naszych włosów, czy się elektryzują, czy szukamy włosia naturalnego czy syntetycznego,  a może szczotki plastikowej? Sprawdź, jaką szczotkę Olivia Garden (https://cosibella.pl/firm-pol-1616511455-Olivia-Garden.html) wybrać w zależności od swoich potrzeb.

Najpopularniejsze rodzaje szczotek Olivia Garden

  • Seria Olivia Garden Fingerbrush

Najbardziej popularny wybór wśród szczotek Olivia Garden. Szczotki z tej serii łączą naturalne włosie dzika i syntetyczne kulki, które działają antystatycznie. Delikatnie rozczesują każdy rodzaj włosów i je wygładzają. Ich wentylowana konstrukcja przyspiesza suszenie włosów.

  • Seria Olivia Garden Healthy Hair

Linia ekologicznych szczotek, wykonanych w 100% z naturalnego bambusa. Świetnie masują skórę głowy, co pomaga stymulować włosy do wzrostu, i redukują wypadanie włosów. Sprawdzą się do wszystkich rodzajów włosów.

  • Seria Olivia Garden Ceramin Ion

Szczotki Olivia Garden z tej serii służą do suszenia i modelowania włosów. Dzięki specjalnej ceramicznej powłoce szybciej się nagrzewają i utrzymują ciepło, a faliste włosie i technologia jonów turmalinu zapobiegają elektryzowaniu się. Sprawdzą się do szybkiej, efektowej stylizacji każdego rodzaju włosów.

  • Seria Olivia Garden EcoHair

Szczotki do suszenia i modelowania włosów z ceramiczną powłoką, których rączka została wykonana z naturalnego bambusa. Zależnie od modelu mają delikatne antystatyczne włosie jonowe lub mieszankę włosia jonowego z włosiem dzika. Sprawdzą się do każdego rodzaju włosów.

  • Szczotka Olivia Garden iDetangle Fine Hair

To szczotka stworzona z myślą o włosach cienkich i delikatnych. Podwójne włosie z kulkowymi końcówkami delikatnie rozplątuje włosy i jest łagodne dla skóry głowy.

  • Szczotka Olivia Garden iStyle Thick Hair

Szczotka stworzona do rozplątywania włosów grubych. Specjalne włosie z kulkowymi końcówkami dokładnie rozczesuje gęste włosy i jest delikatne dla skóry głowy.

Szczotki Olivia Garden z każdej serii są dostępne w kilku rozmiarach, a także kolorach.

Profesjonalna stylizacja włosów w przystępnej cenie

Olivia Garden to belgijska marska, stworzona w 1967 roku przez Jeana i Micheline Rennette. Szczotki Olivia Garden wyróżniają się bezkompromisową jakością, ergonomicznym designem i wysoką trwałością. Akcesoria marki są chętnie używane przez profesjonalistów, a z uwagi na przystępną cenę świetnie sprawdzą się każdemu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here