naturalne brwi

Naturalne brwi po raz kolejny są na czasie. Wiele kobiet wraca do naturalnego looku. Do takiego wyglądu idealnie sprawdzi się makijaż nude. Jest on idealny i można go stosować zarówno na co dzień jak i na wielkie wyjścia. W jaki sposób naturalnie podkreślać brwi?

Przeczytaj też: https://www.e-warsaw.pl/naturalne-brwi/

Brwi to podstawa

Brwi, które posiadają odpowiedni kolor, kształt oraz grubość są podstawą do tego, aby nasza twarz wyglądała dobrze. Są również podstawą do odpowiednio wykonanego makijażu. Kiedy rano spieszysz się i nie masz czasu na wykonanie pełnego makijażu postaw jedynie na brwi oraz rzęsy. Dzięki temu twoje spojrzenie będzie wyraziste.

Czego unikać?

Jeszcze kilka lat temu bardzo popularne było wykonywanie makijażu permanentnego. Obecnie jednak odchodzi się od tego rodzaju zabiegów. Dlaczego ? Z pwnością dlatego, że moda się zmienia i nie warto jest wprowadzać na stałe pewnych elementów wyglądu. Zamiast makijażu permanentnego można postawić na kupno kredki lub pomady do brwi, którą same będziemy mogły sobie podkreślać ich kształt w dowolnym momencie. Ważne jest też aby unikać zbyt cienkich lub zbyt grubych brwi.

Jak podkreślić naturalne brwi?

Do tego z pewnością nada się cień, kredka lub żel modelujący, którymi będziemy mogły wystylizować brwi takzl, jak będziemy chciały. Należy pamiętać, że odcień powinien być ciemniejszy od naszych włosów (ale za bardzo ciemny). Co ważne, aby makijaż brwi wyglądał jak najbardziej schludnie przed nałożeniem produktu możemy wyczesać brwi, w celu ułożenia ich w odpowiednią stronę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here