Własny case na telefon

Jakiś czas temu oddzielnie kupowane obudowy na telefon które jawiły się jako zbędny gadżet, dzisiaj stały się absolutną podstawą. Legendarna Nokia 3310 przeżyłaby spotkanie z kulą wystrzeloną z karabinu snajperskiego, telefony sprzed dziesięciu lat również nie potrzebowały tego akcesorium, jednak w miarę rozwoju technologii zmienił się również design i właściwości konstrukcyjne telefonów. Era smartfonów wymusiła na nas większą dbałość o sprzęt; upadek nawet z niewielkiej wysokości może spowodować poważne uszkodzenia naszego nowego nabytku. Na całe szczęście wymyślono obudowy które w każdej chwili można założyć i zdjąć, a które różnią się między sobą różnymi właściwościami. Różnią się też wyglądem. Obudowy dostępne są w przeróżnych wariantach kolorystycznych i z różnymi grafikami, jednak istnieje też inna droga – możemy zaprojektować własny case na telefon. Czy jest to trudne zadanie?

Jak się do tego zabrać?

Przede wszystkim ogranicza nas własna wyobraźnia. Własny case na telefon może stać się całkowicie unikalnym przedmiotem, który z miejsca będzie sygnalizował naszą pasję, ulubiony zespół muzyczny, czy uwielbienie dla klasycznego malarstwa holenderskiego z okresu XVII wieku. Zaczynamy więc od pomysłu, później należy znaleźć odpowiednią grafikę którą zamierzamy na nim umieścić, i gotowe. Teraz pozostaje nam zgłosić się do firmy oferującej możliwość zaprojektowania własnego wzoru case’a na telefon. Wybieramy nasz model telefonu, wklejamy wybraną grafikę, odpowiednio ją przycinamy – nasz niepowtarzalny, własny case na telefon jest skończony.

Kilka inspiracji

Co zatem możemy na nim umieścić? Wszystko zależy od nas, więc przede wszystkim powinien odzwierciedlać nasz gust estetyczny, tak by codzienne patrzenie na niego budziło tylko i wyłącznie pozytywne skojarzenia. Jak już zostało wspomniane, dobrym pomysłem jest umieszczenie na nim np. loga naszego ulubionego zespołu, może to prowadzić do pozytywnych interakcji z innymi ludźmi – kto wie ilu fanów tej grupy muzycznej mijamy każdego dnia. Humorystyczny wzór będzie mógł w każdej chwili poprawić nam nastrój, a zdjęcie lasu na krótką chwilę ukoić nerwy w pędzie życia.

Podsumowanie

Zaprojektowanie własnego case’u na telefon w 2021 roku jest banalnie proste. Wystarczy tylko kilka kliknięć i za niewielką ceną możemy cieszyć się przedmiotem który będzie inny niż wszystkie. Oczywiście nie jest to jedyna zaleta posiadania obudowy, ich funkcje użytkowe stanowią w końcu główny cel ich powstania – powłoki antypoślizgowe czynią cuda w trudnych warunkach, a każdy upadek smartfona na ziemię nie musi dzięki nim kończyć się kosztownymi naprawami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here