Jakie torebki warto wybierać wiosną?

Wiosna to pora roku, która bywa dość kapryśna. Dlatego dostosowanie do niej swojej stylizacji, nie zawsze jest łatwe. Również wybranie idealnej torebki na wyjście, bywa nie lada wyzwaniem. Gdy pada deszcz, nie może być ona bez zamka. Gdy świeci słońce, chcemy znów postawić zazwyczaj na coś kolorowego, być może pastelowego. Warto zatem przyjrzeć się trzem poniżej przedstawionym inspiracjom, które mogą okazać się pomocne gdy wychodzimy na spacer, na randkę czy też do pracy.

Wiosenna torebka do pracy

W pracy wymaga się od nas pewnych norm, jeśli chodzi o nasz ubiór. Wiosną zatem zazwyczaj stawiamy na jakąś koszulę, spodnie i lekki płaszcz, ponieważ temperatury nie są jeszcze zbyt wysokie. Wówczas najbardziej praktycznym dodatkiem, będzie klasyczna torebka w kolorze czarnym. Dość pojemna, z elegancką rączką i solidnie wykonana. Nie brudzi się ona zbyt szybko, zawsze pasuje do stylizacji i nie ma problemu z jej dostosowaniem, szczególnie gdy rano spieszymy się do wyjścia.

Spacer wiosną – jak się do niego przygotować?

biała torba

Gdy wszystko zaczyna budzić się do życia, również my zaczynamy przejawiać większą aktywność. Często marzy nam się wiosenny spacer, przykładowo z ukochaną osobą. Jaką torebkę na niego wybrać? Najlepiej pojemną, bo zazwyczaj chcemy zabrać ze sobą kilka niezbędnych rzeczy, po drodze możemy wstąpić również na jakieś zakupy. Nie musi być ona jednak tak duża jak do pracy. Może mieć również delikatny pastelowy kolor, przykładowo beżowy. Podczas spaceru torebka służy przede wszystkim jako elegancki dodatek i nie musi być aż tak funkcjonalna, jak torba do pracy.

Randka w wiosennym klimacie

Na randkę warto zabrać standardową torebkę, choć niekoniecznie dużą. Powinna ona pomieścić nasze niezbędne rzeczy, ale i świetnie uzupełniać stylizację. Wiosną pojawiają się żywsze barwy w naszej garderobie, ale mimo wszystko warto postawić na klasyczną czerń. Szczególnie jeśli mamy do czynienia z dość pochmurnym i kapryśnym dniem pod względem pogody. Torebka może mieć jakieś ciekawe zapięcie, wówczas na pewno będzie przykuwała wzrok.

czarna torebka

Gdzie możemy znaleźć torebki na tak różnorodne okazje? Warto szukać ich oczywiście na stronach internetowych, gdzie wybór jest ogromny. Ostatnimi czasy sporą popularnością cieszą się torebki Love Moschino, ze względu na swoją jakość wykonania i różnorodność dostępnych wzorów. Pasujące na każdą okazję torebki Love Moschino znajdziesz na chiara.pl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here