Lipoliza iniekcyjna – co to za zabieg?

Istnieje wiele dobrych metod inwazyjnych na poradzenie sobie z redukcją tkanki tłuszczowej. Hitem ostatnich lat jest jednak lipoliza iniekcyjna, czyli zabieg, który w nieinwazyjny sposób modeluje sylwetkę. Na czym on polega? Na wprowadzeniu zastrzykami odpowiedniej substancji, która likwiduje komórki tłuszczowe. Pozostaje więc pytanie, czy ten obszar medycyny estetycznej na pewno jest bezpieczny? Czy najbardziej nowoczesne rozwiązanie radzi sobie z każdym problemem tego typu? Jak wyglądają ceny za poszczególne części ciała?

Lipoliza iniekcyjna – rozwiązanie na miarę XXI wieku

To przede wszystkim alternatywa dla liposukcji, czyli bolesnego odsysania tłuszczu. Lipoliza nie daje nam praktycznie żadnych powikłań po zabiegu. Może pojawić się w leczonym obszarze zaczerwienienie lub delikatny dyskomfort, ale nic poza tym. To nie tylko najbezpieczniejsza metoda – także niedroga, tak naprawdę na każdą kieszeń. Jakiej mieszanki używa się do tego zabiegu? Przede wszystkim bazą jest połączenie fosfatydylocholiny, deoksycholatu i na przykład krzemionki organicznej. Możliwe jest dodatnie również L-karnityny, która przyspiesza metabolizm tłuszczu.

Dla kogo jest zabieg lipolizy iniekcyjnej?

Przeznaczony na pewno dla osób z lekką nadwagą. Lipoliza iniekcyjna pomaga usuwać tłuszcz, również modeluje ciało lub wybrany fragment. Usuwa miejscowe otłuszczenia, na przykład tak zwany drugi podbródek, który psuje nasz wygląd. Pomaga w przypadkach, kiedy sama dieta i ćwiczenia fizyczne nie są wystarczające, a poprawa nie następuje. Jednak nie jest w stanie pomóc osobom z rozległą otyłością. Najczęściej ten zabieg wykonuje się na brodzie i właśnie podbródku, a także usuwa się „boczki” czy tłuszcz pod kolanami. Metoda działa miejscowo i jest naprawdę dobrym rozwiązaniem dla wyżej wymienionych osób. Dodatkowo warto wspomnieć, że do zabiegu nie mogą również podejść matki, które karmią piersią lub spodziewają się maleństwa. Przeciwwskazaniami są  również zaburzenie krzepnięcia krwi czy padaczka.

To idealne uzupełnienie zdrowego trybu życia, diety oraz różnych zabiegów o charakterze drenującym. Jakie są efekty lipolizy? Przede wszystkim sylwetka jest znacznie lepsza, objęte leczeniem partie ciała są wizualnie zgrabniejsze. Poprawia się mikrokrążenie oraz metabolizm komórek skóry. Zastrzyki również odżywiają naszą skórę, poprawiając jej wygląd. Sama cena zależna jest od ilości zużytego materiału – każdy lekarz indywidualnie wycenia zabieg na dany obszar ciała. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej, zapraszamy na www.afrodytasalon.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here