smartfon
fot. Pixabay.com

Stać Cię na smartfon, którego cena sięga niemal 3000 zł? Jeśli tak, ten artykuł jest dla Ciebie! Sprawdź, co powinieneś wziąć pod uwagę podczas zakupu telefonu oraz na jakie parametry urządzenia zwrócić szczególną uwagę.

Przeczytaj też: http://www.przejrzystapolska.pl/jaki-telefon-do-3000-zlotych-zestawienie-top-3-smartfonow/

Wielofunkcyjna moc smartfona

Czy wiecie, że pierwszy smartfon pod nazwą Simon powstał już w 1992 roku? Choć trudno w to uwierzyć, smartfony nie są wynalazkien XXI wieku. Wyprodukowany prze IMB Simon posiadał m.in. możliwość robienia notatek, książkę adresową, obsługiwał również pocztę elektroniczną, a miłośnikom gier na telefonie zapewniał również rozrywkę. Przez te wszystkie lata smartfon ewoluował i dziś jest już naprawdę wielofunkcyjnym urządzeniem, bez którego większość z nas nie wyobraża sobie życia. Czołowi producenci smartfonów to Samsung, Apple, Huawei, Xiaomi oraz LG.

W 2021 posiadanie smartfona, który zapewni nam komfort użytkowania, sprawność działania i swobodę korzystania jest obligatoryjne. Smartfony stały się przenośnymi komputerami. Te, których ceny sięgają niemal 3000 złotych będą naprawdę szybkie, wydajne i jednocześnie zapewnią nam wszystkie funkcje, których najbardziej potrzebujemy – praca, rozrywka i nauka zawsze pod ręką. Inteligentna technologia, jaką rządzą się smartofny z górnej półki pozwoli nam skorzystać z naprawdę szerokiego spektrum możliwości. Telefony do 3000 złotych z pewnością zaskoczą Was technologią bezprzewodowego ładowania oraz modułami do obsługi sieci 5G.

Smartfon do 3000 zł – jaki model wybrać?

Co więc poleca nasza redakcja, jeśli chodzi o smartfony do 3000 zł? Wbrew pozorom, nie będzie to łatwy wybór. Konkurencyjne modele są bardzo do siebie podobne. Możemy ewentualnie kierować się ulubioną marką lub designem telefonu. Jednak postawmy najpierw na klasykę. iPhone, bo od niego zaczniemy, z serii 12 mini może być strzałem w dziesiątkę, dla każdego, kto nie wyobraża sobie życia bez modelu od firmy Apple w ręce. iPhone mini 12 posiada wersję systemu iOS 14, ma bardzo niski RAM – 4 GB i niewielką pamięć wewnętrzną – 64 GB. Wyświetlacz w technologi OLED jest znacznie bardziej odporny na zniszczenia podczas upadku. Sieć 5G pozwala nam swobodnie korzystać z rozmów video w jakości HD. A idealne, niemal profesjonalne fotografie stworzymy dzięki szerokokątnemu obiektywowi i systemowi dwóch aparatów. Taki iPhone jest już oczywiście ładowany bezprzewodowo i działa naprawdę szybko i sprawnie.

Zobacz też: http://ekolia.pl/praca-zdalna-i-wszystko-to-co-musisz-o-niej-wiedziec/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here