Tych imprez we Wrocławiu nie wypada opuścić

Wrocław to miasto spotkań rozmaitych – od towarzyskich po kulturalne. Wśród kulturalnych do wyboru masz mnóstwo możliwości, każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie. Sprawdź jakich wydarzeń we Wrocławiu nie możesz pominąć.

Różne oblicza piękna

Po kilku latach nieobecności, do Wrocławia powracają Targi Beauty Wrocław. Najbliższa edycja została przeniesiona ze względu na pandemię i odbędzie się w dniach 29-30 maja 2021 na Stadionie Wrocław mieszczącym się przy alei Śląskiej 1. Ten event to wyjątkowe wydarzenie, podczas którego łączy się wiedza dotycząca dbania o urodę z ogromną pasją.

Targi Beauty to wydarzenie skierowane zarówno do specjalistów, jak i osób zainteresowanych tematyką piękna. Najbliższa wiosenna edycja będzie okazją, by poznać najnowsze trendy w makijażu, również permanentnym, dowiedzieć się więcej na temat stylizacji brwi oraz rzęs, paznokci, a także zgłębić tajniki kosmetologii estetycznej czy kosmetyki pielęgnacyjnej. W trakcie Targów będzie można zapoznać się z nowościami produktowymi niedostępnymi w regularnej sprzedaży, a także nabyć specyfiki możliwe do kupienia wyłącznie w trakcie eventu. To także okazja do poznania branży beauty od strony mediowo-biznesowej oraz edukacyjnej przez pryzmat szkół, szkoleń oraz kursów. Warto zanotować tę datę w kalendarzu. Więcej informacji na temat eventu można znaleźć na stronie: https://www.biletomat.pl/inne/targi-beauty-wroclaw-9287/.

Piękny damski wokal w Starym Klasztorze

A już 19 listopada we Wrocławiu pojawi się gwiazda wyjątkowa – Rosalie. Koncert tej utalentowanej artystki odbędzie się w Starym Klasztorze mieszczącym się przy ulicy Purkyniego 1. To wyjątkowe wydarzenie, bo Rosalie po dwóch latach od premiery świetnie przyjętego krążka „Flashback” wraca z nowym wydawnictwem. To pierwsza okazja, by na żywo podziwiać talent piosenkarki po pojawieniu się nowego krążka.

Rosalie to wokalistka oraz autorka tekstów, której styl określany jest jako półśrodek między mainstreamem a undergroundem. Często jest zaliczana do nurtu alternatywnego R&B z wyraźnymi wpływami hip-hopu, soulu oraz elektroniki. Artystka ma na swoim koncie nie tylko własne płyty, ale i współpracę z cenionymi artystami takimi jak Catz ‘N Dogz, Mesem, Otsochodzi czy Taco Hemingwayem. Sprawdź informacje na temat tej i innych imprez na stronie: https://www.biletomat.pl/imprezy/wroclaw/.

Noro Art Vernissage w Transformatorze

A już 7 listopada w Transformatorze mieszczącym się przy ulicy Tęczowej 57 odbędzie się niepowtarzalne widowisko Noro Art Vernissage. W skrócie to światło, czas, zabawa i przestrzeń – cztery żywioły, które spotkają się w jednym miejscu, by czarować publiczność. Transformator otworzy swoją duszę pełną eklektyzmu na uczestników spragnionych wrażeń audiowizualnych. Na scenie pojawi się Lorenzo Raganzini, Aksamit, Spectribe, Macewicz, Kuba Korta, Zrobek oraz K Pod. To wielka gratka dla fanów niepowtarzalnych wrażeń.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here